Tsinandali

Tsinandali

bílé suché vínoTyp: bílé suché víno
Stát: Gruzie
Toto víno originální certifikace je klasickou směsí odrůd hroznů Rkatsiteli a Mtsvane. Je to mladé, veselé, lehce světle žluté víno. Jako první lze pocítit broskvové tóny, pak se přidá aroma banánů a jiného tropického ovoce při ochutnání. Je to víno střední textury, s lehkou kyselostí a dosti zajímavým závěrem, kde se opět vrací tóny broskve.

Khvanchkara

Khvanchkara

červené polosladké vínoTyp: červené polosladké víno
Stát: Gruzie
Nejoblíbenější gruzínské červené polosladké víno. Vyrobeno z hroznů odrůd Aleksandrouli a Mujuretuli, sklízených v hornaté a krásné oblasti Gruzie Racha, konkrétně v obci Khvanchkara, v nadmořské výšce až 450-750 metrů.

Alazani veli

Alazani veli

Červené polosladké vínoOdrůda hroznů: Rkatsiteli, Tsolikouri
Typ: Červené polosladké víno
Stát: Gruzie
Je vyrobeno z hroznů odrůd Rkatsiteli a Tsolikouri, pěstovaných v oblasti Kachetie. Má světle žlutou barvu, mírnou kyselost a příjemné aroma sušeného ovoce.

Saferavi

Saferavi

saferaviTyp: červené suché
Stát: Gruzie
Jedno z nejoblíbenějších gruzínských červených suchých vín. Vyrobeno z hroznů odrůdy Saperavi, sklízených v oblasti Kachetie.
Víno má barvu svěžích granátových jablek. Je to extraktivní víno s charakteristickým buketem, harmonickou chutí a příjemnou astringencí. Bohatost a plnost chuti vína je zintenzívněna charakteristickou trpkostí.

Kindzmarauli

Kindzmarauli

Červená vínaTyp: červené polosladké víno
Stát: Gruzie
Červené přirozeně polosladké víno. Toto víno barvy tmavých granátových jablek je vyrobeno z hroznů odrůdy Saperavi pěstovaných v podoblasti Kindzmarauli. Má silný, charakteristický buket a aroma a jemně harmonickou a sametovou chuť.

post

Saperavi Cabernet

Saperavi Cabernet

Saperavi Cabernet

Víno originální certifikace – vyrobené z hroznů odrůd Saperavi a Cabernet, ze sklizně roku 2014 v podoblasti Telavi oblasti Kachetie, v nadmořské výšce 470-500 metrů.